تماس با ما: 88896777-021

Features

رسم بر این است که هر نوشته ای با مقدما ای آغاز شود تا خواننده متوجه باشد که در طی خواندن آن مطلب به طور خلاصه در مورد چه مبحثی اطلاع به دست می آورد.

از آنجا که مو یکی از اجزاء مهم بدن است که علاوه بر حفاظت از پوست سر از عوامل خارجی ، منعکس کننده طراوت و زیبایی انسان نیز می باشد، انسان از دیرباز شیفته و دوست دار زیبایی همچون خالق خود می باشد و مو نیز یکی از اجزاء زیبایی بشر می باشد. بدین رو انسان همیشه در پی راهی برای رسیدن به زیبایی و آراستگی ظاهر بوده چون تقریبا پوست و مو آیینه زیبایی  ، سلامتی و طراوت انسان می باشد.

ترمیم مو یک روش بسیار مناسب و بی ضرر که بدون دخالت در امر پزشکی زیبایی و طراوت را برای شما به ارمغان می آورد اعتماد بنفس و برگشت به زندگی عادی روزانه بدون این که دیگر نگران بی مویی خود باشید را همراه دارد.

در روش ترمیم مو از هر پیس یا همان قالب مو استفاده می شود که از موی طبیعی انسان با ظرافت بافته می شود . بدین صورت زیبایی و آرستگی شما برگشت پذیر می باشد.

ترمیم مو برای انواع مختلفی از طاسی و کم مویی استفاده می شود.

روش ترمیم مو بیشتر برای افراد زیر مناسب است :

1-    مردان و زنان مبتلا به طاسی ژنتیکی(ارثی)

2-    مردان و زنان مبتلا به الوپسی

3-    مردان و زنانی که به علت جراحی ،زخم و سوختگی ناحیه ای از پوست سرشان دچار بی مویی یا طاسی شده اند.

در زمانهای گذشته ترمیم مو از روش های بسیار ابتدایی (بافت و گیره) استفاده می کردند که باعث اذیت و آزار شخص استفاده کننده می گردید. ولی امروزه ترمیم مو با استفاده از روش چسب که یک روش بسیار راحت و مناسب و بی ضرر می باشد مورد استفاده قرار میگیرد.که این روش توانسته است رضایت استفاده کنندگان را فراهم آورد .

از مزایای بیار خوب و عالی روش چسبی می توان موارد زیر را برشمرد :

1-    میتوانید براحتی شنا کنید بدون اینکه نگران کنده شدن و یا در وضعیت بد قرار گرفتن مو در موقع شنا باشید.

2-    استحمام هرروزه بدون نگرانی از وضعیت چسب.

3-    شخص استفاده کننده از هرپیس با توجه به سلایق شخصی خود براحتی برای تعویض چسب هرپیس خود برنامه ریزی کرده و براحتی تنظیم وقت خود را در دست دارد و در صورت یادگیری خوب برای شستشو و تعویض چسب نیاز کمتری به حضور مداوم در موسسه ترمیم مو پیدا میکند.